ZPĚT

Kvalifikace v souladu se zákonem z pohledu zadavatele VZ ONLINE

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Datum: 01.08.2024
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Online živý přenos
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele

Rozsah a náplň

  • Kvalifikace a její možnosti: Jaké aspekty mohou být posuzovány
  • Nastavení kvalifikace a jednotlivých hodnotících kritérií: Klíčové principy a strategie
  • Posouzení kvalifikace: Možnosti vysvětlení, doplnění a rizika změn nabídek
  • Příklady z rozhodovací praxe: Reálné případy a jejich řešení

Cíl

Při nastavování podmínek veřejných zakázek může být výzvou pochopit, že ne všechno lze řešit a vybírat na základě kvalifikace. Cítíte někdy při slově „kvalifikace“ únavu z nekonečných otázek a rozhodování? Přijďte se dozvědět, jak v tomto komplexním prostředí najít správný směr. Naším cílem je ukázat vám, že ne vše je otázkou kvalifikace a že ne vše se dá jednoznačně hodnotit. Prozkoumáme společně, jaký by měl být správný vztah mezi kvalifikací a rozhodovacím procesem, a nabídneme konkrétní řešení. Získáte jasné příklady, které jsou propojené s rozhodovací praxí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Naučíme vás, jak efektivně navigovat v nastavení podmínek zakázek a dosáhnout nejen spravedlivého, ale i efektivního výběru dodavatelů. Přijďte a objevte s námi, jak najít balanc v požadavcích a vytvořit příležitost pro kvalitní a konkurenceschopné zadávací řízení.

Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. S dlouholetou zkušeností v administraci veřejných zakázek a odborným poradenstvím v této složité oblasti je Kateřina respektovanou expertkou. Realizuje a administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovacích zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

V jejím portfoliu figurují nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Její rady a zkušenosti vedly k úspěšné realizaci mnoha zakázek z dotací v oblasti zdravotnictví a poskytování dotačních zdrojů.

Školení s Kateřinou Koláčkovou nikdy nejsou nudná. Vždy má pro vás připravený nějaký zajímavý příběh nebo poučení, které přímo souvisí s reálným světem veřejných zakázek. Její metody a postupy vás nejen naučí, jak být v oblasti úspěšnější, ale také vás inspirují k tomu, abyste se neustále vyvíjeli a zlepšovali.

Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentářů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě.

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

Organizační technické zabezpečení, náklady lektora, materiály po účastníky.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více