ZPĚT

Sčítání zakázek, funkční celky a pravidelné nákupy

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Datum: 25.07.2024
Délka: 03:00 hod (09:00 - 12:00)
Forma: Prezenční školení
Úroveň: Středně pokročilý
Určeno pro: Zadavatele

Rozsah a náplň

  • Tajemství stanovení předpokládané hodnoty zakázek: Co vše zahrnout do ceny
  • Zakomponování změn závazku a využití opčního práva
  • Aktuální rozhodovací praxe: Příklady z reálného světa
  • Konkrétní příklady z praxe

Cíl

Ponořte se s námi do tajemství stanovení předpokládané hodnoty zakázek. Naučíte se, co vše zahrnout do ceny a jak přesně identifikovat funkční celky. Zjistíte, jak sčítat jednotlivé položky, například v rámci jednoho dotovaného projektu. Ukážeme vám, jak efektivně zakomponovat změny závazku a využít opční práva. Díky aktuálním příkladům z rozhodovací praxe získáte cenné znalosti, které vám pomohou správně stanovit a definovat hodnotu zakázek. Připojte se k nám a získejte dovednosti, které vás posunou na další úroveň v oblasti veřejných zakázek!

Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. S dlouholetou zkušeností v administraci veřejných zakázek a odborným poradenstvím v této složité oblasti je Kateřina respektovanou expertkou. Realizuje a administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovacích zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

V jejím portfoliu figurují nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Její rady a zkušenosti vedly k úspěšné realizaci mnoha zakázek z dotací v oblasti zdravotnictví a poskytování dotačních zdrojů.

Školení s Kateřinou Koláčkovou nikdy nejsou nudná. Vždy má pro vás připravený nějaký zajímavý příběh nebo poučení, které přímo souvisí s reálným světem veřejných zakázek. Její metody a postupy vás nejen naučí, jak být v oblasti úspěšnější, ale také vás inspirují k tomu, abyste se neustále vyvíjeli a zlepšovali.

Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Místo konání

Učebny Otidea

Budova UNI spol s.r.o.

Slezská 2127/13

Praha 2 - Vinohrady

Cena:
3 500,00 Kč
+ 21% DPH
4 235,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky, občerstvení.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více