ZPĚT

VZMR a podlimitní zakázky ON-LINE

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Datum: 07.08.2024
Délka: 05:00 hod (09:00 - 14:00)
Forma: Online živý přenos
Úroveň: Začátečník
Určeno pro: Zadavatele

Rozsah a náplň

  • Pochopení zásadních rozdílů mezi zakázkami malého rozsahu (VZMR) a podlimitními zakázkami, včetně jejich postavení v rámci zákona o zadávání veřejných zakázek.
  • Správné uveřejňování informací: Naučte se, kdy a jak správně uveřejňovat informace související s těmito zakázkami.
  • Nastavení ideálních zadávacích podmínek: Klíčové principy pro vytváření efektivních a spravedlivých zadávacích podmínek.
  • Orientace ve lhůtách a efektivní procesy: Pochopení časových lhůt a postupů pro rychlé a efektivní zvládnutí celého procesu zadávání veřejných zakázek.

 

Cíl

Umíte tyto dva režimy správně rozlišit? Nebo občas tápete? Zatímco malý rozsah operuje mimo zákon o zadávání veřejných zakázek, podlimitní zakázky jsou již jeho součástí – rozdíly jsou tedy velké. Naučíme vás, co, kdy a jak správně uveřejňovat, jak nastavit ideální zadávací podmínky, orientovat se ve lhůtách a jak zvládnout celý proces rychle a efektivně. Buďte ve svém oboru o krok napřed s přehledem a jistotou! Připojte se k našemu školení a získejte praktické znalosti a dovednosti pro úspěšnou správu VZMR a podlimitních zakázek.

Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. S dlouholetou zkušeností v administraci veřejných zakázek a odborným poradenstvím v této složité oblasti je Kateřina respektovanou expertkou. Realizuje a administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovacích zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

V jejím portfoliu figurují nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Její rady a zkušenosti vedly k úspěšné realizaci mnoha zakázek z dotací v oblasti zdravotnictví a poskytování dotačních zdrojů.

Školení s Kateřinou Koláčkovou nikdy nejsou nudná. Vždy má pro vás připravený nějaký zajímavý příběh nebo poučení, které přímo souvisí s reálným světem veřejných zakázek. Její metody a postupy vás nejen naučí, jak být v oblasti úspěšnější, ale také vás inspirují k tomu, abyste se neustále vyvíjeli a zlepšovali.

Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentářů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě.

Cena:
4 000,00 Kč
+ 21% DPH
4 840,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více