ZPĚT

Zjednodušené a otevřené řízení jedním tahem ON-LINE

Lektor:
Mgr. Kateřina Koláčková
Datum: 04.09.2024
Délka: 05:00 hod (09:00 - 14:00)
Forma: Online živý přenos
Úroveň: Začátečník
Určeno pro: Zadavatele

Rozsah a náplň

  • Podrobný průběh zjednodušeného podlimitního řízení a otevřeného řízení
  • Efektivní nastavení zadávacích podmínek pro úspěšné řízení
  • Praktický návod na vyplnění formulářů v rámci zadávacích řízení
  • Klíčové kroky k úspěšnému ukončení řízení

Cíl

Seznamte se s významem a výhodami zjednodušeného a otevřeného řízení pro zadavatele veřejných zakázek. Naučte se základní principy, které vám umožní pracovat s minimem kroků a maximalizovat efektivitu. Pomocí praktických příkladů zjistíte, jak realizovat zakázky tzv. jedním tahem. Účastníci školení budou mít možnost diskutovat, sdílet zkušenosti a získat odpovědi na své otázky. Získejte cenné dovednosti, které vám umožní efektivněji řídit veřejné zakázky s minimem komplikací a maximální transparentností. Nezmeškejte příležitost zlepšit své schopnosti a zajistit úspěch vašich zakázek!

Mgr. Kateřina Koláčková
Mgr. Kateřina Koláčková

Vstup do světa veřejných zakázek s Kateřinou Koláčkovou znamená dobrodružství a cestu za znalostmi, které dokážou v praxi skutečně fungovat. S dlouholetou zkušeností v administraci veřejných zakázek a odborným poradenstvím v této složité oblasti je Kateřina respektovanou expertkou. Realizuje a administruje zakázky nejen z dotačních zdrojů, ale také z jiných financovacích zdrojů, díky čemuž má pestré zkušenosti a ucelený pohled na oblast veřejných zakázek.

V jejím portfoliu figurují nemocnice, léčebné ústavy a města, jejichž projekty dosáhly stovek miliard korun. Její rady a zkušenosti vedly k úspěšné realizaci mnoha zakázek z dotací v oblasti zdravotnictví a poskytování dotačních zdrojů.

Školení s Kateřinou Koláčkovou nikdy nejsou nudná. Vždy má pro vás připravený nějaký zajímavý příběh nebo poučení, které přímo souvisí s reálným světem veřejných zakázek. Její metody a postupy vás nejen naučí, jak být v oblasti úspěšnější, ale také vás inspirují k tomu, abyste se neustále vyvíjeli a zlepšovali.

Kateřina je nejen vyhledávanou lektorkou na odborných konferencích a seminářích, ale také zároveň školitelkou v OTIDEA, kde má příležitost podělit se o své bohaté zkušenosti s vámi, našimi cennými klienty. Těšte se na školení s Kateřinou Koláčkovou a vstupte do světa veřejných zakázek s nadšením, které vás bude provázet na celé vaší profesní cestě!

Místo konání

Webové rozhraní online přenosu

Poznámka

Těsně před začátkem vysílání Vám odešleme jedinečný odkaz pro vstup, který jednoduše vložíte do internetového prohlížeče a není třeba nic víc.

Potřebujete svůj vlastní PC a internetové připojení. V průběhu školení budete mít možnost klást otázky pomocí psaných komentářů nebo mikrofonu a lektoři na ně průběžně budou reagovat.

V případě online kurzů je jedna přihláška platná pro jednoho účastníka kurzu, objednatel není oprávněn zpřístupnit obsah školení více než jedné osobě.

Cena:
4 000,00 Kč
+ 21% DPH
4 840,00 Kč s DPH

Organizační a technické zabezpečení, náklady lektora, materiály pro účastníky.

Otidea vzdělávání

Školení na míru

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.

Zjistit více