| Lektor: | René Müller | |
| Datum: | - | |
| Délka: | - |
| Forma: | Záznam online školení | |
| Úroveň: | - | |
| Určeno pro: | Rozvoj měkkých dovedností |
Praktické metody, jak si zapamatovat úkoly daného dne i při vysokém pracovním vytížení a stresu.
Jsou to metody, díky nimž tréninkem získáváme schopnost mimořádně rychle uchopit informace daného dne a kdykoli si je vybavit. Nenahrazují dlouhodobou paměť – pro tu existují jiné metody. Tyto techniky jsou mimořádně efektivní také pro ty, kteří přednášejí a potřebují si v paměti udržet posloupnost výukového materiálu bez nutnosti nahlížet do poznámek.
Praktická cvičení jsou zaměřena na rozvoj profesních schopností s přesahem do osobního života, a s možností předat tyto zkušenosti svým dětem – nejen pro studium, ale pro celý život.

Trenér s 30 letou praxí v tréninku paměti a kreativního myšlení. Využívá a kombinuje metody staré Číny, Indie, současné metody i své vlastní.
René Müller patří mezi nejlepší trenéry paměti v České republice. Je certifikovaným trenérem III. (nejvyššího) stupně a členem České společnosti pro trénování a jogging paměti (ČSTPMJ), akreditované u MPSV. Má více než 27 let zkušeností v oblasti rozvoje mozku a mentálních dovedností. Od roku 2002 se věnuje tréninku paměti u různých cílových skupin ve věku od 6 do 75 let.
Webové rozhraní online přenosu

Sestavte si školení, které bude odpovídat Vašim představám. Zrealizujeme jej pro Vás na klíč.
Zjistit více