O nás

 

Jsme vzdělávací společnost akreditovaná Ministerstvem vnitra ČR.

Jsme přední česká vzdělávací společnost zaměřená na veřejnou správu, školství a soukromý sektor. Pravidelně pořádáme kurzy, semináře, workshopy, konference, diskusní panely, akreditované vzdělávací programy, výměny zkušeností, školení na míru v mnoha oblastech, VIP akce a mnohé další. Stěžejní vzdělávací aktivity jsou zaměřeny na oblast veřejných zakázek a školství, významná jsou také další školení zaměřená na hard skills a soft skills.

Jsme největší vzdělávací společnost v oblasti veřejných zakázek.

Prestiž společnosti je postavena na vysoké profesionalitě a již více než 20letých zkušenostech. Sledujeme aktuální dění i změny ve společenském prostředí a pružně na ně reagujeme. Cílem jsou komplexně nabízené služby. 

Záleží nám na kvalitním výběru lektorského zajištění, aby i ta „nu(t)(d)ná“ témata získala na atraktivitě.

K prioritám patří především kvalitní výběr lektorů z řad špičkových odborníků na danou problematiku, individuální přístup ke každému klientovi a servis poskytovaný ve vlastních, moderně vybavených, komfortních učebnách v centru Prahy, které umožňují vzdělávání menšímu počtu zájemců. V širokém záběru se soustřeďujeme jak na nováčky, kteří potřebují získat základní znalosti a dovednosti, tak na odborníky, kteří si své vzdělávání chtějí prohloubit.